Výroba kuchyní na míru - Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Nisou

V dnešní době není snadné se správně zorientovat v široké nabídce nových materiálů, elektrospotřebičů a vnitřního vybavení. Stejně tak je mnohdy obtížné zvolit správnou koncepci využití prostoru. Skříně Mladá Boleslav se již řadu let zabývá nejen  samotnou výrobou, ale i poradenstvím a navrhováním především moderních kuchyní, vestavěných skříní exta nábytku do interiéruext. Rádi Vám poradíme s výběrem, rozložením, materiálem a designem Vašeho nábytku. Od roku 2013 máme pro Vás otevřenou prodejnu v Mladé Boleslavi. 
Při výrobě kuchyně sledujeme nejmodernější trendy a při stavbě kuchyňských linek využíváme nových technologií a vyzkoušených postupů. Při výrobě kuchyňské linky dbáme na každý detail. Naším cílem je, aby zákazník vždy dostal nejen krásný kus nábytku, ale byl také spokojený s jeho plnou funkčností, kvalitou a bezpečností.
S výrobou kuchyně na míru využijete i atypické prostory, půdní vestavby či jinak prostorově rozloženou místnost. Nemalou výhodou kuchyně na míru je přizpůsobení výšce Vaší postavy. Kuchyňské linky vyrábíme v různých cenových relacích. S výrobou kuchyní si vyberete kuchyňskou linku dle Vašich představ i finančního rozpočtu. Při výrobě nábytku do kuchyně klademe především důraz na kvalitu provedení, vysokou funkčnost a neotřelý design.
Navrhněte si kuchyň podle Vašich představ. Nehledejte variantu kuchyně která, se blíží Vaší představě - navrhněte si ji sami.
S realizicí kuchyně na míru Vám rádi poradíme našich prodejnách v Mladé Boleslavi, Liberci a Rychnově u Jablonce nad Nisou. Pro Vaši představu se podívejte do námi realizovaných kuchyní v naší fotogalerii.

 

 

Moderní kuchyně

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky.
Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích. Pro vlastní potřebu i pro potřeby našich zákazníků vyvíjíme potřebný software, který nám umožňuje kvalitnější a pružnější zpracování zakázek a především bezproblémovou obsluhu.

Vyrábíme sestavy sériové za velmi příznivou cenu, stejně tak dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu. Zdarma Vám zhotovíme grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého našeho projektu kuchyně je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.

 

Kuchyně

jsou určeny všem těm, kteří se nechtějí obklopit všedními věcmi denní potřeby a vyznávají jejich vysokou užitnou hodnotu. Snažíme se spojit vaše očekávání, vkus a možnosti interiéru. Naši prodejci navrhnou  kuchyni společně s Vámi, dle Vašich představ, tak aby uspokojila Vaše potřeby a priority. Komplexně navrhnutý interiér musí splňovat materiálové, dispoziční a ergonomické požadavky. Použití vhodných a kvalitních materiálů je pro nás prioritní, jakákoli chyba se časem projeví odřením, poškozením, tvarovou nestálostí a podobně. Méně viditelné jsou chyby v dispozičním rozmístění kuchyně a neergonomických proporcích jednotlivých častí. Naplno je pociťuje až uživatel a může významně snižovat potěšení i z pěkné kuchyně. Jsme jiní, vyzkoušejte nás!  Výběr kvalitní kuchyně nebo spotřebiče není věcí jednoduchého rozhodnutí.

Kuchyně na míru

Moderní kuchyně ryze českého výrobce,  zakázkové kuchyně, luxusní kuchyně, kuchyně na míru vnímáme jako centrum života a komunikace v rodině. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy , které ovlivňují vývoj v našem oboru. Tím, že disponujeme vlastní projekcí, kuchyně na míru výrábíme, prodáváme je, provádíme poprodejní servis kuchyní a kuchyňských linek, mohou být služby našeho kuchyňského studia komplexní.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyní rozumíme takovou, která se od klasické odlišuje hlavně citlivějším pojetím tvarů, materiálů i detailů. Funkčnost je pro nás samozřejmostí bez ohledu na tvar. To ale dnes již nestačí. Kvalitní zpracování, použité vytříbené materiály a především chytré dispoziční řešení. Základem moderního designu kuchyně jsou dnes přímé, čisté linie, které kopírují tvary profesionálních kuchyní. Kromě dřeva jsou oblíbené dýhované, laminované a hlavně hladké lakované povrchy. Moderní kuchyně disponují optimálně umístěným dřezem s dostatečným odkapávacím prostorem, vhodně rozmístěnými elektrickými zásuvkami, skrytým umělým osvětlením a dostatečným manipulačním prostorem. Moderní kuchyně uplatňuje sklo, nerez, ocel, ale i věrné imitace kamene. Často upřednostňovaná jsou i matově prosklená dvířka usazená v hliníkových rámech. Přesto jsme si vědomi, že pojem „moderní kuchyně“ vnímá každý trochu jinak. Pokud tedy nenaleznete to pravé zde, lze jen doporučit náš sortiment klasických kuchyní. Možná právě tam najdete tu, která vás osloví na první pohled. Dnešní moderní kuchyně se vyznačují střídmějším dojmem a perfektní souhrou všech prvků, designové výstřelky ustupují funkčnosti.


V případě Vašeho jakéhokoli dotazu nás prosím, kontaktujte.

Vyrábíme pro Vás především tyto typy kuchyní :
  • Moderní kuchyně
  • Klasické kuchyně
  • Rustikální kuchyně
 
Zdravotní obuv Scholl dámská za skvělé ceny. Kouzelná místa v Česku i na Slovensku. ModerníInteriérové květináče.