Výroba posuvných dveří na zakázku

Skříně Mladá Boleslav - posuvné dveře pro Váš domov.

Skříně Mladá Boleslav jsou dalším samostatným webem společnosti Skříně Liberec s.r.o. Skříně Liberec s.r.oext pro Vás vyrábí posuvné dveře na míru, již od roku 1997.
Jsme výrobci a jako takoví rádi přijmeme každou výzvu. U posuvných dveří, kuchyní, vestavěných skříní či jiného nábytku nejsme omezeni typizovanými rozměry, ani materiály. Za dobu svého působení v oblasti interiéru jsme zrealizovali i kompletní rekonstrukce interiéru od koupelny až po půdu.

 

 

Výhody posuvných dveří:

 • Použití posuvného systému  řeší tradiční otevírání a zavírání dveří a pomáhá tak vytvořit komfortní, funkční a bezbariérové bydlení.

 

 • odolnost - posuvné vozíčky a vodící kolejnice (posuvný systém) tvoří plynulý a snadný pohyb.

 

 • životnost - posuvné dveře zůstávají v průběhu celé své doby každodeního používání bez deformací, nemění vzhled ani strukturu.

 • Maximální využití posuvných dveří

  Potřebujete prakticky rozdělit místnost? Hledáte další místo pro své věci? Využijeme 100% Vašeho prostoru. S použitím POSUVNÝCH DVEŘÍ využijete i tzv.,, hluchá místa,, ve Vašem domově - zkosené rohy, šikmé stropy či jiný atypický prostor, která se rázem mění na další skryté úložné a funkční prostory. 

 • Individuální uspořádání členění dveřních křídel

Posuvné dveře můžete využít  ve velkém prostoru či v kanceláři pro vytvoření částečného soukromí. Posuvné dveře Vám můžou sloužit i jako designový doplněk  dělení prostoru. Velkou výhodou je doladění odstínů dle Vašeho stávajícího nábytku, bezbariérový

přístup, lehkost a snadné používání.

Ještě váháte jestli posuvné dveře?

Každý z nás má vytříbený vkus. Každý z nás touží po originalitě, kvalitě a funkčním řešení.
Se Skříněmi Mladá Boleslav budete návrháři svého interiéru Vy sami.  Skříně Mladá Boleslav dokáží vyhovět všem Vaší požadavkům a hlavně Vašemu vkusu. Při navrhování  jste nám Vy architektem. My Vám pomůžeme Vaše představy převést do funkčního designu...

 

Proč skříně Mladá Boleslav?

 • Jsme výrobci - posuvné dveře,  vestavěné skříně, kuchyňské linky a ostatní nábytek pro Vás vyrábíme již od roku 1997
 • Jsme odborníci - za dobu naši působnosti na trhu jsme vyrobili a namontovali stovky  posuvných dveří, vestavěných skříní a viděli spoustu neodborně zpracovaných výrobků
 • Máme několik vzorkových prodejen, kde se na Vás těší vyškolení pracovníci s osobním přístupem k zákazníkovi
 • Cenová kalkulace a grafický návrh ve 3D zobrazení zdarma
 • Používáme vysoce kvalitní a funkční materiály v širokém výběru
 • Sledujeme trendy a novinky

  Skříně Mladá Boleslav Vám budou spolehlivým partnerem k realizaci Vašeho snu o ideálním, harmonickém, krásném a funkčním bydlení. Skříně Mladá Boleslav pro Vás vyrábí originální posuvné dveře, vestavěné šatní skříně, kuchyňské linky a jiný atypický nábytek . Při výrobě klademe důraz na kvalitu provedení. Používáme pouze vysoce kvalitní materiály a kvalitní kování. Jsme výrobci a díky tomu jsme oproti konkurenci levnější. Posuvná křídla pro Vás vyrábíme z hliníkových  profilů, včetně posuvných systémů.

  Nabízíme možnost výběru různých typů materiálů, povrchových úprav a dekorování skříni tapetami s různými dekory, které pro Vás navrhneme a vyrobíme.
  Ukázku námi vyráběných skříní naleznete i ve fotogalerii.

Rozhodli jste se pro posuvné dveře od nás ?

Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku prostřednictvím e-mailu nebo se za námi zastavte na některé z našich poboček v Liberci a Mladé Boleslavi. Rádi Vám zdarma zpracujeme grafický 3D návrh pro Vaši lepší představu a pomůžeme se zadáním.