Kuchyňské linky na míru

Kuchyně na míru vyrábíme více jak 22 let. Za tuto dobu máme několik set spokojených zákazníků, kteří naše kuchyně bezproblémově používají a jsou s nimi maximálně spokojeni a velmi rádi se k nám vracejí. Na základě jejich spokojenosti nás oslovují další a další zakázníci a my jsme proto velmi rádi, že se dobře vyrobená kuchyň dostane i do dalších domovů.
Pro cenovou nabídku kuchyně nás prosím kontaktujte, prostřednictvím našeho poptávkového formuláře, emailem nebo telefonicky. Jelikož, je plánování kuchyně složitější porces, tak vás zpětně kontaktujeme a domluvíme si společnou schůzku. Na této schůzce Vaši kuchyňskou linku společně naplánujeme, tak aby jsme využili maximalní prostor pro její umístění, byla plně funkční a zcela vyhovovala Vašim požadavkům a představám.
Rádi si s vámi domluvíme nezávaznou schůzku, kde sestavíme vaši kuchyň a následně provedeme cenovou kalkulaci. Kuchyně na míru je pro její variabilutu velmi těžké nacenit jen tak od oka, proto vypracování cenové nabídky trvá cca 1 týden, dle aktuální vytíženosti firmy. Naše kuchyně jsou vyráběny na nejmodernějších plně automatických strojích. To zaručuje dokonalé a přesné zpracování už při samotné výrobě kuchyně.Využijte naše zkušenosti, moderní automatickou výrobu a obraťte se na nás při plánování vaší kuchyňské linky. 

  • český výrobce
  • více jak 22 let zkušeností s výrobou kuchyní na míru
  • vysoká odbornost
  • poradenství při plánování
  • maximální využítí prostoru
  • libovolné kombinace materiálů
  • 3D grafické návrhy zdarma
  • odborné zaměření
  • profesionální montáž
 

KUCHYNĚ

Naším cílem není jen poskládat skříňky do prostoru, rádi bychom klientům vždy dokázali poradit a vymyslet kuchyň tak, aby pro ně byla práce v kuchyni radostí. Klient volně kombinuje materiály a dekory dle svých představ. Výrobu našich kuchyní lze označit spíše za individuální, ale i tak, díky zautomatizování celého procesu od návrhu po výrobu cenově velmi dobře konkurují výrobkům, kvalitativně o třídu nižším. Udržet vysoký standard poskytovaných služeb při rozmanitosti zakázek je dost složité. O tom, že se nám to snad daří nejlépe vypovídá vysoký podíl klientů přicházejících na základě kladných referencí.

A my za ty reference tímto děkujeme!!!

  

Pobočka Liberec U Kasáren 1379
Mladá Boleslav
293 01

+420 733 674 934
prodejna@skrine-mladaboleslav.cz
skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
vyroba-kuchyni.<span>cz</span>
vyroba-kuchyni.cz
Výroba a prodej kuchyní