Rádi vám poradíme jak nejlépe vybrat nábytek na zakázku pro váš obývací pokoj. S nábytkem na míru od nás si dopřejete komfortní a funkční užívání každého kusu pokoje.

Co umíme

Obývací pokoje na míru

Rádi vám poradíme jak nejlépe vybrat nábytek na zakázku pro váš obývací pokoj. S nábytkem na míru od nás si dopřejete komfortní a funkční užívání každého kusu pokoje.

S našimi zkušenostmi

Sázka na jistotu

Vybavíme domácnost dle vašich požadavků v libovolném rozměru a barvě materiálu. Na výběr máte z široké nabídky korpusů, tloušťky materiálu, systému otvírání zásuvek. Korpusy můžete kombinovat s různými typy skel, fólií či kovolaminátem. Nábytek osazujeme různými typy kování od renomovaných výrobců dle vámi požadované funkce.

Za příjemnou cenu

Individuální řešení

Velkou výhodou při rozhodnutí vybavit si domov nábytkem na míru je využití veškerých prostor v interiéru. Získáte tak harmonicky sladěný útulný prostor přesně podle vašich představ a finančních možností.

Poradenství při plánování nového obývacího pokoje

Profesionální a rychlá montáž

Maximální využití prostoru pro maximální pohodlí

Odborné zaměření prostoru s vysokou přesnotí

3D grafické návrhy vašeho obývacího pokoje zdarma

Navrženo a vyrobeno v České republice

Libovolné kombinace materiálů

Vysoká kvalita zpracování na CNC strojích

Nezávazná poptávka

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem výběrového řízení na uvedenou pracovní pozici. Při zpracování údajů se řídíme těmito pravidly GDPR. Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA, na kterou se vztahují Privacy PolicyTerms of Service společnosti Google.

    Denní dávka inspirace

    Naše realizace obývacích pokojů

    Momentálně nejsou publikovány žádné podobné realizace