Proč právě nás?

Proč právě skříně Mladá Boleslav?

 

Skříně Mladá Boleslav jsou dalším samostatným webem a pobočkou společnosti Skříně Liberec s.r.o. 

Jsme výrobci a jako takoví rádi přijmeme každou výzvu. Při výrobě kuchyní, vestavěných skříní a ostatního nábytku nejsme omezeni typizovanými rozměry ani materiály, vše upravíme, přispůsobíme nárokům a požadavkům zákazníka. Úprava výšky, šířky nebo hloubky skříněk, různé pozice poliček, dvířek a příček záleží zcela na preferencích klienta. Každý kus nábytku nebo interiér jsou originální a jedinečný, proto se snažíme k naší práci i tak přistupovat. Nejdůležitější je vždy aby byl zákazník maximálně spokojený a rád se k nám vracel.

Za dobu svého působení v oblasti bytového interiéru jsme zrealizovali mnoho kuchyní, vestavěných skříní, dětských pokojů i nábytku do technických místností nebo koupelen. Za mnoho let se může naše firma pochlubit mnoha spokojenými klienty a referencemi.

Disponujeme nejmodernější technikou a počítačem řízenými CNC stroji. Naši zaměstnanci pracují s vysoce sofistikovaným softwerem Cabinet Vision. S tímto softwerem máme nyní několik kompatibilních strojů. V programu Cabinet Vision zároveň pracujeme na našich studiích, kde naši zaměstnanci navrhují a poté graficky nakreslí Váš projekt zcela zdarma.

Při samotné výrobě se řídíme nejen bohatými zkušenostmi a osvětčenými postupy, ale i intuicí. Do každého projektu se snažíme vnést originalitu a individuální přístup. To celé s ohledem na možnosti a požadavky klienta.

 

Jak postupujeme od návrhu až po realizace Vašeho projektu?

Nejprve s našimi odbornými poradci na vzorkových studiích navrhnete Váš projekt, poté Vám ho nakreslíme v grafickém provedení včetně Vámi vybraných materiálů a provedení. Následuje nezávazné vypracování cenové nabídky, kterou Vám zašleme na Vámi uvedený email.

Poté pokud se rozhodnete Vaši zakázku realizovat s naší firmou stačí už jen podepsat objednávku a samotný proces výroby může začít. Po objednání k Vám jede náš zaměřovací technik, který si s Vámi prostory projde a zaměří. Následuje objednání materiálů, příprava nářezových plánů a zařazení Vaši objednávky do pořadníku do výroby.

V naší výrobě nejprve data z programu Cabinet Vision pošleme do nářezového centra. Na každou desku která z nářezového centra vyjede nalepíme štítek s čárovým kódem, díky kterému další stroje i další zaměstnanci již vědí co s daným dílem dále dělat. Následně dílec jde na frézovací a vrtací CNC stroje, kde za použití scanu načteme čárový kód a stroj opracuje dílec.

Naše firma zajišťuje kompletní realizaci od samotného návrhu na našich studiích až po samotnou montáž našimi šikovnými truhláři. Velkou výhodou naší firmy je že truhlář který Vaši zakázku vyrábí je poté u Vás i montuje, tudíž ji zná zcela přesně do detailů.

 

Naše firma mimo kvalitní stroje disponuje i několika osobními a nákladními automobily, které můžete potkat od Liberce, přes Jablonec nad Nisou až po Mladou Boleslav a někdy i Prahu.

 

 

skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
vyroba-kuchyni.<span>cz</span>
vyroba-kuchyni.cz
Výroba a prodej kuchyní