Prodloužená bezplatná záruka na spotřebiče

Platnost akce: Do odvolání

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče De Dietrich

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!

Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky De Dietrich uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky zaruka.elmax.cz. Tato služba je zahrnuta v prodejní ceně spotřebiče.

Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku De Dietrich na internetových stránkách zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče Brandt

Tuto službu je možné využít pouze u spotřebičů používaných v domácnosti a zakoupených a provozovaných v České republice!

Tuto službu lze uplatnit k vybraným spotřebičům značky Brandt uvedených v seznamu dostupném na internetových stránkách registrace 4 let záruky zaruka.elmax.cz. Účast v této akci je nepovinná, podmínkou pro získání prodloužené záruky je online registrace zakoupeného výrobku Brandt na internetových stránkách zaruka.elmax.cz do 30 dní od zakoupení výrobku/spotřebiče. Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

 

Akce „4 roky záruky“ na spotřebiče Elica

Pro uplatnění pětileté záruky je nutné spotřebič zaregistrovat do 30 dnů od data uvedeného na prodejním dokladu. Bližší informace na stránkách dodavatele elicacr.cz/5-let-zaruka
Bez registrace není možné uplatnit nárok na prodloužený bezplatný servis.

Nenechte si ujít další aktuality

Akce
Do odvolání

Akce na kuchyňské linky

Slevy a akce jsou libovolně kombinovatelné, počet akcí a slev u kuchyňské linky ovlivňuje celkový rozsah zakázky a výběr použitých…