Vizualizace

3D grafický návrh, vizualizace kuchyňské linky, vestavěné skříně či jiného nábytku Vám rádi zpracujeme na našich vzorkových prodejnách v  Mladé Boleslavi - 733 674 934, v Liberci - 734 723 734 nebo přímo v kancelářích výroby v Rychnově u Jablonce nad Nisou po telefonické domluvě p. Medek, vedoucí výroby - 605 171 503, p. Filip Vít, vedoucí konstrukce - 725 453 683.

K vypracování vizualizací používáme grafické programy Cabinet Vision a ArCon. Vždy se snažíme co nejvíce vystihnout reálnou podobu Vašeho budoucího nebo stávajícího interiéru včetně Vámi vybraných materiálů a provedení.

Zpracování 3D Vizualizací je u naší firmy ZCELA ZDARMA.

 

Jaké benefity nabízíme?

- Grafický 3D návrh interiéru/nábytku ZCELA ZDARMA. (3D vizualizaci v grafickém programu Cabinet Vision, včetně materiálů a provedení, bez kótování. První dvě úpravy grafických návrhů jsou zdarma, každá další úprava je zpoplatněna dle časové náročnosti).

-  Bezplatné vypracování nezávazné cenové nabídky (Cenovou nabídku Vám zašleme na email uvedený v poptávce). 

- Námi vyrobené kuchyňské linky osazujeme kováním nejvyšší evropské kvality značky Blum s doživotní zárukou

- Poradenství a pomoc v oblasti vestavěných spotřebičů, případné zajištění dodávky a montáže spotřebičů do Vaší kuchyňské linky

- Vlastní výrobní areál, osobní a individuální přístup (truhlář který Vaši zakázku vyrábí ji i následně montuje, díky tomu ji zná naprosto přesně)

- Samozřemostí je doprava Vaši zakázky a určenou adresu a její následná odborná montáž

 

Jak postupovat při zadání poptávky?

Zašlete nám poptávku obsahující veškeré podklady viz. níže na e-mail prodejna@skrine-mladaboleslav.cz, případně vyplněním poptávkového formuláře. Nejprve Vám zpracujeme grafický návrh a poté po jeho odsouhlasení Vám připravíme a zašleme cenovou nabídku. Délka vypracování cenové nabídky je cca 1týden v závislosti na vytíženosti a množství předchozích poptávek.

Nebo si můžete předem domluvit osobní schůzku na některé z našich vzorkových prodejen, na kterou je potřeba si přinést podklady viz. níže. Průměrná doba  schůzky u kuchyně je cca 1- 2hodiny, u vestavěných skříní a jiného nábytku bývá doba cca 0,5 - 1hodinu.

 

Co by poptávka měla obsahovat:

- Kontaktní údaje zákazníka - celé jméno, tel., e-mail a místo případné realizace, případný termín

- Hrubé rozměry - u vestavěných skříní - délka, šířka, hloubka, případně nějaké bližší informace k čemu by měla skříň sloužit (šatní, technická, botník) a případnou Vaši představu o vnitřním uspořádání (police, šatní tyče, lamino zásuvky...) + zakreslení oken a ostatních stavebních otvorů. U kuchyňských linek - rozvržení kuchyně, zakreslení vody, odpadu, plynu,otvoru pro odtah pro digestoř a elektro zásuvky, pokud je již určeno (stačí nákres od ruky)  

- U kuchyňských linek - požadavky na spotřebiče a vnitřní vybavení kuchyně

- Požadavky na cenu a materiálové provedení, popřípadě foto stávajícího nábytku nebo prostor

 skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
vyroba-kuchyni.<span>cz</span>
vyroba-kuchyni.cz
Výroba a prodej kuchyní